Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Cosnet

do 3.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Hurtownia kosmetyczna Cosnet specjalizuje się sprzedaży produktów oraz urządzeń niezbędnych w każdym dobrym salonie kosmetycznym. Sklep oferuje profesjonalne kosmetyki znanych polskich producentów, takich jak APIS i Bielenda oraz doskonałych włoskich kosmetyków iSol. Dostępne są także akcesoria do wykonywania depilacji, henny, stylizacji paznokci, przedłużania rzęs oraz innych zabiegów kosmetycznych. W profesjonalnym gabinecie piękności nie może zabraknąć również produktów do dezynfekcji i sterylizacji, sprzętów i aparatów kosmetycznych oraz mebli do wyposażenia salonu. Cosnet to produkty, które przydadzą się zarówno w mobilnym salonie kosmetycznym, jak i gabinecie fizjoterapii lub hotelowym Spa. Sklep oferuje liczne promocje oraz wyprzedaże, dzięki którym wyposażysz swój salon w znakomitej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji