Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Creative Hobby

do 3.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Creative Hobby powstał w 2003 roku jako pierwszy w Polsce sklep internetowy z produktami kreatywnymi. Sklep podąża za artystycznymi trendami stale powiększając swój asortyment o nowości. Oferuje szeroki wybór artykułów, dzięki którym stworzysz piękne rękodzieło i prezenty. W Creative Hobby znajdziesz całą gamę artykułów plastycznych, od bibuły, przez pędzle, aż po stemple, materiały i akcesoria do tworzenia kompozycji kwiatowych, półfabrykaty do biżuterii, dodatki do prowadzenia własnego Bullet Journal, artykuły do scrapbookingu, materiały do zdobienia metodą decoupage, kolorowy filc w różnych postaciach, akcesoria do quillingu, oraz wiele innych produktów niezbędnych do tworzenia niezwykłych przedmiotów, biżuterii i dekoracji. Promocje i kody rabatowe ucieszą każdego miłośnika rękodzieła.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji