Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Creditstar

do 42.5 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Creditstar jest międzynarodową grupą działającą od 2006, posiadającą duże doświadczenie w świadczeniu usług finansowych. Jeśli potrzebujesz pilnego wsparcia finansowego pożyczka pozabankowa to doskonały wybór. To szybkie i bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu podreperujesz rodzinny budżet. Wystarczy, ze wypełnisz wniosek, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu w ciągu 15 minut pieniądze powinny znaleźć się na Twoim koncie. Pierwsza udzielona pożyczka może wynosić do 1500 zł, a kolejna nawet 5000 zł. Creditstar oferuje jedynie krótkoterminowe, łatwe w spłacie pożyczki na okres od 5 dni do 3 miesięcy. Dzięki terminowym spłatom zyskujesz możliwość podwyższenia kwoty pożyczki jeśli zechcesz skorzystać z usług Creditstar w przyszłości.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 42.5 zł za udzieloną pożyczkę dla nowych klientów którzy nigdy wcześniej nie wnioskowali o pożyczkę w Creditstar 

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty pożyczkodawcy. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji