Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Credy

do 15 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się udzielaniem pożyczek pozabankowych. Nie wiesz jaka pożyczka będzie najlepsza dla ciebie? Credy.pl to portal, gdzie w jednym miejscu zgromadzone są dziesiątki ofert pożyczkowych. To zaufany doradca, który pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie, bez konieczności odwiedzania wielu stron i rankingów. Wystarczy, że wypełnisz jeden prosty wniosek, a specjalny algorytm dopasuje pożyczkę idealną dla Twoich potrzeb. Następnie twoje zgłoszenie zostanie przesłane do jednego z zaufanych pożyczkodawców. Po zaakceptowaniu wniosku w kilka godzin pieniądze będą dostępne na Twoim koncie. Credy to świetny wybór jeżeli jesteś w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz wsparcia.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 15 zł za udzieloną pożyczkę

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty pożyczkodawcy. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji