Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Cyfrowe.pl

do 2% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Nieważne, czy jesteś zawodowcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią i filmem, w Cyfrowe.pl z pewnością znajdziesz doskonały sprzęt. Sklep został stworzony w 2003 przez pasjonatów fotografii i sztuki filmowej. Jeśli nurtuje Cię pytanie jak robić lepsze zdjęcia i jak wybrać najodpowiedniejszy dla Ciebie sprzęt, możesz skorzystać z eksperckiej wiedzy fachowców. W sklepie Cyfrowe.pl znajdziesz szeroki asortyment wysokiej jakości aparatów oraz kamer cyfrowych, jak również akcesoria niezbędne do wyposażenia studia, akcesoria do druku i edycji zdjęć, projektory, lornetki i lunety, urządzenia mobilne, akcesoria do fotografii analogowej, oraz gadżety o tematyce fotograficznej. Sklep oferuje sprzęty renomowanych producentów, między innymi Canon, Nikon, Olympus, GoPro, Panasonic, Sony. Cyfrowe.pl to świetny sprzęt oraz znakomite promocje i rabaty.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2% za produkty z kategorii akcesoria
0.7% za produkty z pozostałych kategorii

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji