Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Deco Wall

do 7.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Jeśli chcesz szybko i łatwo odświeżyć lub zmienić wygląd wnętrza, Deco Wall to świetny wybór. W sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór naklejek oraz dekoracji ściennych. Wśród dostępnych produktów znajdziesz fotonaklejki, naklejki welurowe, naklejki na szyby, naklejki świecące, plakaty, fototapety, szablony malarskie oraz tablice kredowe. Naklejki Deco Wall to wiele różnych wzorów odpowiednich do pokoju dziecka, kuchni czy salonu. Znajdziesz tu naklejki z motywem kwiatowym, słynne budowle, komiksowe postacie, wzory sportowe, zwierzęta czy fantazyjne ornamenty. W sklepie dostępne są również powracające do łask fototapety z klimatycznymi widokami, obrazkami graffiti lub samochodami. Promocje i rabaty to świetna okazja aby tanio odnowić wnętrze.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

7.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji