Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Dekoprint.pl

do 5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Sklep Dekoprint.pl specjalizuje się w produkcji i sprzedaży prezentów z kryształu. Firma oferuje personalizację prezentu poprzez wykonanie dowolnego grawera. Dzięki własnym słowom podziękowań lub gratulacjom każdy przedmiot stanie się unikalnym podarunkiem. W sklepie znajdziesz kryształowe karafki, statuetki, wazony oraz szklanki, które są uniwersalnym i ponadczasowym upominkiem. Produkty wybrane na Dekoprint.pl będą idealnym prezentem z okazji urodzin, walentynek, ślubu lub rocznicy. W ofercie sklepu dostępne są również prezenty z zegarem, zaproszenia ślubne oraz eleganckie etui i opakowania na prezenty. W sklepie znajdziesz także wyprzedaże, promocje oraz specjalne okazje.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Kupony i dodatkowe zniżki

12% rabatu na cały asortyment zobacz kupon

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji