Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Dekoria.pl

do 1.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Dekoria to polska firma zajmująca się tworzeniem wyjątkowych artykułów dekoracyjnych. W sklepie internetowym znajdziesz ponad 50 tysięcy unikalnych produktów. Korzystając z promocji i rabatów zaoszczędzisz urządzając dom lub mieszkanie. Dzięki szerokiemu asortymentowi sklepu odmienisz swoje wnętrza nadając im niepowtarzalny charakter. W ofercie sklepu znajdziesz duży wybór rolet, rolety rzymskie, woalowe i zwijane, zasłony, firany, pościel oraz inne tkaniny dla domu w wielu wzorach i kolorach, również szyte na miarę. W sklepie dostępne są także lampy, dywany, akcesoria kuchenne i łazienkowe, dekoracje oraz meble. Dekoria to wysokiej jakości, starannie zaprojektowane produkty, które ozdobią każde wnętrze. Marka istnieje na polskim rynku od kilkunastu lat oraz posiada 15 zagranicznych sklepów online.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

1.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 45 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji