Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Douglas

do 5.8% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Douglas jest jedną z najbardziej znanych perfumerii w Polsce. W sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór najlepszych perfum, kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych oraz akcesoriów do makijażu wielu świetnych marek. Odkryjesz zapachowe nowości oraz najświeższe trendy urodowe. Jeśli cenisz sobie oryginalne, starannie dobrane perfumy oraz wysokiej jakości kosmetyki, z pewnością znajdziesz tu produkty dla siebie oraz Twoich bliskich. Douglas.pl to także specjalne promocje i oferty, opinie o produktach oraz porady ekspertów. Zakupy w sklepie internetowym są nie tylko wygodne, ale również szybkie i bezpieczne, a przy zamówieniu od 199 zł obowiązuje bezpłatna dostawa. Czekają tu na Ciebie znakomite promocje oraz rabaty.   

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

5.8% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 90 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji