Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Drogerie Natura

do 3.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Drogeria Natura jest jedną z najpopularniejszych sieci drogeryjnych w Polsce. Od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą kosmetyków znanych marek. W sklepie internetowym znajdziesz niezwykle szeroki wybór kosmetyków dla całej rodziny, kosmetyki do makijażu, produkty do stylizacji paznokci, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, włosów i całego ciała, perfumy, artykuły higieniczne oraz środki czystości. W Drogerii Natura dostępne są produkty renomowanych marek, takich jak AA, Astor, Bielenda, Catrice, Dax Cosmetics, Kobo, Loreal, Tołpa, Ziaja oraz wiele innych, a także marki, których nie znajdziesz nigdzie indziej, Seyo, Oraclinic, Sensique, czy Artiste. Czekają tu na Ciebie świetne promocje i rabaty.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3.5% za produkty z wszystkich kategorii

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji