Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

DutchHouse

do 3.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

DutchHouse to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą holenderskiego wyposażenia wnętrz. Znajdziesz tu meble wyróżniające się oryginalnym, industrialnym stylem, które będą idealnie pasowały do każdego nowoczesnego wnętrza. Holenderski design cechuje prostota, minimalizm oraz funkcjonalność. W tworzeniu mebli i akcesoriów wykorzystywane są niecodzienne rozwiązania i nietypowe materiały. W DutchHouse dostępne są wysokiej jakości produkty najlepszych marek, między innymi: HK Living, Zuiver, Woood, It;s About RoMi, Be Pure, Dutchbone, Storebror, Spell, Kubikoff, White Label Living, Dark, Lonc, Alex de Witte, Houe, Qeeboo, Urban Natur Culture. Dzięki promocjom i sezonowym wyprzedażom urządzisz wyjątkowe wnętrza w okazyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Kupony i dodatkowe zniżki

-10% na nieprzeceniony asortyment zobacz kupon

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji