Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Edumed

do 5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Edumed to sklep ze zdrową żywnością oraz naturalnymi kosmetykami. Znajdziesz tu wyjątkowy Miód Manuka z Nowej Zelandii, naturalny sposób na przeziębienie lub grypę. Sklep oferuje także herbaty, kawy, przyprawy, oleje, mieszanki do wypieku własnego chleba, kasze, soki i napoje. Kupisz tu również  ziołowe mieszanki wspomagające leczenie wielu dolegliwości oraz preparaty odchudzające i olejki do aromaterapii. Oprócz żywności i ziół Edumed ma w swojej ofercie także kosmetyki naturalne do makijażu oraz pielęgnacji twarzy, włosów i całego ciała oraz kosmetyki zawierające kolagen. Znajdziesz tu również sprzęt rehabilitacyjny oraz kule i laski ortopedyczne. Dzięki promocjom i kodom rabatowym zaoszczędzisz na zakupach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji