Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Egmont.pl

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Egmont to wydawnictwo o duńskich korzeniach, działające w Polsce od 1990 roku. Jest obecnie jednym z największych wydawców książek oraz czasopism dla dzieci i młodzieży. W sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór literatury skierowanej dla najmłodszych. Są to bajki, baśnie oraz książeczki edukacyjne najlepszych autorów. Dostępne są również książki kucharskie oraz poradniki, a także kolorowanki i naklejki. Wydawnictwo Egmont słynie z komiksów – znajdziesz tu zarówno klasyczne polskie komiksy, jak i popularne wydania Marvela. Oprócz literatury, księgarnia oferuje również wiele gier planszowych dla dzieci i dorosłych. Korzystając z promocji i rabatów kupisz książki i gry w atrakcyjnych cenach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 70 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji