Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

eMAG.pl

do 4.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

eMAG.pl (dawniej agito.pl) to jeden z najpopularniejszych internetowych sklepów wielobranżowych w Polsce. W sklepie znajdziesz niezwykle szeroki asortyment produktów w wielu różnych kategoriach. W ofercie dostępny jest wysokiej jakości sprzęt elektroniczny – smartfony, laptopy, sprzęt komputerowy, telewizory, sprzęt fotograficzny, małe i duże AGD. Znajdziesz tu również wyposażenie domu i ogrodu – narzędzia, meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, tekstylia oraz dekoracje. Sklep internetowy oferuje bogaty wybór kosmetyków do makijażu i pielęgnacyjnych, perfum oraz leków i suplementów diety. Znajdziesz tu także sprzęt sportowy oraz akcesoria motoryzacyjne. eMAG.pl to świetnej jakości produkty znanych marek w znakomitej cenie. Dzięki promocjom i rabatom otrzymasz dodatkowe zniżki na zakupy.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4.5% za produkty z kategorii ubrania i dodatki
4% za produkty z kategorii sport
2.5% za produkty z kategorii dom i ogród, dziecko, zdrowie i uroda
1.5% za produkty z kategorii książki
1% za produkty z kategorii motoryzacja
0.5% za produkty z kategorii AGD, fotografia, RTV, komputery, notebooki, peryferia, podzespoły, software, telekomunikacja

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 40 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji