Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Eminence

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Eminence to polska rodzinna firma jubilerska istniejąca od 1982 roku. Zajmuje się tworzeniem i sprzedażą wyjątkowych pierścionków zaręczynowych oraz obrączek ślubnych. W sklepie internetowym znajdziesz pierścionki zaręczynowe z żółtego i białego złota wysadzane brylantami oraz kamieniami szlachetnymi. Sklep oferuje również szeroki wybór obrączek złotych, srebrnych, palladowych i platynowych. Znajdziesz tu także pamiątkową biżuterię grawerowaną, na przykład srebrne łyżeczki, grzechotki oraz kłódki. Eminence to niebanalne, oryginalne projekty oraz wysoka jakość wykonania. Biżuteria wytwarzana jest przy użyciu najnowszych technologii, jednak z zachowaniem najlepszych tradycji jubilerskich. Dzięki promocjom i kodom rabatowym otrzymasz zniżkę na zakup biżuterii.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji