Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

ePrezenty.pl

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Szukasz wyjątkowego prezentu na urodziny, Komunię, Chrzest, ślub lub rocznicę? A może nie wiesz co podarować bliskim z okazji parapetówki, przejścia na emeryturę, baby shower czy obrony pracy dyplomowej? Na ePrezenty.pl znajdziesz wiele oryginalnych i gustownych propozycji. Dzięki personalizacji grawerem każdy prezent będzie niepowtarzalny. Wystarczy, że wybierzesz własną dedykację, grafikę lub zdjęcie. W ofercie dostępne są pióra, albumy na zdjęcia, szklane statuetki, karafki, biżuteria, dewocjonalia, mapy, akcesoria kuchenne oraz wiele innych. Znajdziesz tu bogaty wybór prezentów, które będą wyjątkową pamiątką dla mamy, dziadka, nauczyciela, świadków na ślubie lub księdza. Korzystając z promocji i rabatów kupisz prezenty w okazyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 70 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji