Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Fifishop.pl

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Fifishop.pl to sklep internetowy oferujący zabawki i artykuły dla niemowląt i dzieci. Znajdziesz tu wysokiej jakości produkty polskich marek. W ofercie sklepu dostępny jest szeroki wybór zabawek wspomagających rozwój dziecka. Akcesoria kuchenne, zestawy małego majsterkowicza, domki dla lalek, klocki, kolejki oraz zabawki kreatywne dla małego artysty. Znajdziesz tu również rowery i hulajnogi. Sklep oferuje akcesoria do karmienia i pielęgnacji niemowląt oraz niezbędne w podróży wózki, nosidełka i foteliki. Fifishop.pl to także wyposażenie pokoju dziecka – łóżeczka, koce, poduszki, maty do zabawy, namioty, suche baseny oraz pojemniki. Promocje i kody rabatowe to świetna okazja aby kupić artykuły dla dziecka w atrakcyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji