Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Fotako

do 5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Dzięki Fotako z łatwością stworzysz własne fotodekoracje, które nadadzą Twoim wnętrzom niepowtarzalny charakter. Własnoręcznie zaprojektowane obrazy będą oryginalnym akcentem w salonie, kuchni lub sypialni. Wystarczy, że wybierzesz zdjęcie lub grafikę oraz wymiary, a Fotako zajmie się resztą. Znajdziesz tu również gotowe grafiki w wielu stylach i wzorach. W ofercie dostępne są fotoobrazy na płótnie, fototapety, fotoboardy na płycie z aluramą, fotoplakaty oraz fotonaklejki. Dekoracje wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów gwarantujących świetne wykonanie. Skorzystaj z promocji i specjalnych okazji aby zaoszczędzić podczas dekoracji wnętrz.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji