Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Frisco.pl

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Frisco.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór żywności, kosmetyków, środków czystości oraz karmy dla zwierząt. Zaoszczędzisz czas kupując wiele niezbędnych artykułów bez wchodzenia z domu. Znajdziesz tu świeże owoce, warzywa, mięso, ryby, nabiał i pieczywo, a także mrożonki, żywość suchą, artykuły bio i alkohol. W sklepie dostępne są również kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, włosów i całego ciała oraz suplementy diety. Kupisz tu także środki czystości dla domu oraz artykuły dla dzieci oraz karmy i artykuły dla zwierząt. Oferta Frisco.pl dostępna jest dla mieszkańców Warszawy. Znajdziesz tu wiele promocji, dzięki którym zaoszczędzisz na zakupach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.5% za pierwsze zakupy
1.5% za kolejne zakupy

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji