Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

FromNord.pl

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

FromNord.pl to sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz w stylu skandynawskim. Dostępne produkty wyróżniają się prostym, eleganckim stylem i wysoką jakością. Wiele z nich wykonanych jest z naturalnych materiałów, takich jak drewno, papier i bawełna oraz surowców pochodzących z recyclingu. Znajdziesz tu szeroki wybór akcesoriów kuchennych i łazienkowych, pojemników i koszy do przechowywania oraz dekoracji. Sklep oferuje również urocze zabawki oraz akcesoria, które będą idealną ozdobą urodzin dziecka lub przyjęcia w ogrodzie. Znajdziesz tu również aromatyczne herbaty niemieckiej marki Tafelgut zamknięte w pięknych metalowych puszkach. Dzięki promocjom i rabatom kupisz skandynawskie dodatki w atrakcyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji