Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

GamiSport.pl

do 2% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

GamiSport.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą odzieży i akcesoriów sportowych. Znajdziesz tu szeroki wybór komfortowych butów i ubrań do noszenia na co dzień, na fitness, do biegania oraz uprawiania piłki nożnej, koszykówki, tenisa, narciarstwa i kajakarstwa. W sklepie dostępne jest także wyposażenie outdoor – namioty, śpiwory, karimaty, kuchenki, latarki oraz akcesoria campingowe. Sklep oferuje również sprzęt niezbędny dla pasjonatów fitness, kolarstwa, sportów zespołowych, rakietowych, wodnych oraz zimowych. Osoby aktywnie spędzające czas znajdą tu żywność liofilizowaną, napoje izotoniczne i suplementy diety. Z pewnością ucieszą je promocje i kody rabatowe.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji