Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

iluve.com

do 3.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Sklep internetowy iluve.com specjalizuje się w sprzedaży lamp oraz oświetlenia. Znajdziesz tu niezwykle szeroki wybór oświetlenia – ponad 13 000 produktów najlepszych marek. Są to nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe lampy dostępne w wielu wzorach. Sklep iluve.com oferuje oświetlenie idealne dla każdego pomieszczenia, oświetlenie sufitowe – lampy wiszące, żyrandole, plafony i reflektorki, a także lampy stojące, oświetlenie podłogowe, kinkiety, lampki nocne oraz lampki biurowe. Znajdziesz tu również oświetlenie zewnętrzne  i ogrodowe – lampy ścienne, stojące i dogruntowe. W sklepie dostępne są także żarówki, świetlówki i taśmy LED, żarówki halogenowe i dekoracyjne. Liczne promocje i rabaty to świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupie oświetlenia.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3.5% za produkty z wszystkich kategorii

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji