Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Jubiler.pl

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Jubiler.pl to sklep ze złotą i srebrną biżuterią kamieniami szlachetnymi. Sklep oferuje starannie zaprojektowaną biżuterię wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Kupisz tu wyjątkowy pierścionek zaręczynowy z brylantem oraz obrączki ślubne. W ofercie dostępne są piękne wisiorki, kolczyki i pierścionki z naturalnym agatem, bursztynem, diamentem, jaspisem, malachitem, szafirem czy topazem. Biżuteria to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin, rocznicy lub walentynek. Złote medaliki i krzyżki będą idealnym upominkiem na chrzest, komunię i bierzmowanie. Promocje i kody rabatowe są doskonałą okazją aby kupić biżuterię w niższej cienie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji