Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Jula

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Promocja

W sklepie Jula zamawiając online nie poniesiesz kosztów dostawy! Oferta ważna do 8:00 dnia 19.11.2018 r.

Opis sklepu

Jula to szwedzka sieć sklepów budowlanych oferujących świetnej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Bogaty asortyment z pewnością zainteresuje majsterkowiczów i ogrodników. W sklepie internetowym znajdziesz narzędzia oraz maszyny niezbędne podczas remontu mieszkania, budowy domu lub prac w ogrodzie. Jula to także szeroki wybór artykułów budowlanych, od gwoździ, przez farby, aż po drabiny. W sklepie dostępne są również instalacje łazienkowe oraz elektryczne i oświetlenie. Osoby lubiące spędzać czasu na świeżym powietrzu znajdą tu akcesoria wypoczynkowe i rekreacyjne. Jula to również produkty do pielęgnacji samochodu oraz małe sprzęty gospodarstwa domowego. Korzystając z promocji i wyprzedaży zaoszczędzisz na zakupach remontowo-budowlanych.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji