Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

KajaSport.pl

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

KajaSport to istniejący od ponad 20 lat sklep specjalizujący się w sprzedaży odzieży i obuwia oraz sprzętu sportowego. Znajdziesz tu stroje piłkarskie, siatkarskie, koszykarskie, do biegania, do gry w tenisa, do gry w piłkę ręczną i pływania. Oprócz odzieży sklep oferuje również profesjonalny sprzęt sportowy przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Znajdziesz tu sprzęt fitness, do siłowni, biegania, piłki nożnej oraz uprawiania wielu innych sportów. KajaSport oferuje również wyposażenie szkolnych sal gimnastycznych oraz medale, puchary i dyplomy. Sklep oferuje wiele promocji i rabatów oraz specjalne zniżki na zakupy dla szkół i klubów sportowych.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 80 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Kupony i dodatkowe zniżki

5% zniżki na wszystko zobacz kupon

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji