Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

KFC Dostawa

do 3.25% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

KFC to popularna sieć restauracji znana na całym świecie. Dzięki dostawie możesz cieszyć się pysznym jedzeniem gdziekolwiek chcesz, w domu, biurze lub na imprezie. W menu KFC znajdziesz słynne kawałki panierowanego kurczaka, kanapki z kurczakiem, frytki, sałatki, desery i napoje. Na stronie internetowej szybko i wygodnie zamówisz kultowe kubełki wypełnione skrzydełkami, nóżkami, stripsami i frytkami. Zamówisz tu również burgery z kurczakiem oraz wegetariańskie. W ofercie śniadaniowej dostępne są bajgle, tosty, ciabatty, słodkie naleśniki i granola. Wystarczy ok. 30 minut oczekiwania na dostawę świeżo przygotowanych posiłków.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3.25% za produkty z wszystkich kategorii, nie wliczając kosztów dostawy

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji