Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Kidis.pl

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Kidis.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą artykułów z postaciami z bajek. Znajdziesz tu szeroki wybór licencjonowanych produktów dla dzieci. W ofercie dostępne są przybory szkolne, gry, zabawki, ubrania, koce, pościele, ręczniki oraz gadżety i akcesoria. Kidis.pl to jedynie oryginalne, wysokiej jakości produkty z ulubionymi bohaterami dzieci i nastolatków, między innymi postaciami z Gwieznych Wojen, Świnki Peppy, Minionek, bajek Disneya takich jak Kraina Lodu i Myszka Mickey. W ofercie sklepu znajdują się również produkty dla niemowląt – zabawki, wyposażenie pokoju maluszka, akcesoria niezbędne w podróży oraz do karmienia i pielęgnacji. Korzystając z promocji i rabatów kupisz artykuły dla dziecka w atrakcyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji