Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Koszulkowo

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Koszulkowo specjalizuje się w tworzeniu T-shirtów z nietuzinkowymi nadrukami. Jeśli jesteś indywidualistą i lubisz ubrania, które wyrażają Ciebie, oryginalne koszulki na pewno przypadną Ci do gustu. Oprócz koszulek znajdziesz tu również bluzy, kubki, bawełniane torby oraz poszewki z niebanalnymi nadrukami. W sklepie dostępnych jest wiele zabawnych i niecodziennych tekstów oraz grafik dla kobiet i mężczyzn oraz dzieci. Jeśli masz swój własny pomysł na nadruk, Koszulkowo oferuje również wykonanie Twojego wzoru na dowolnym produkcie, w dowolnej ilości. Dostępne technologie wykonania nadruku to sitodruk, druk cyfrowy, flock, flex oraz haft. Skorzystaj z promocji i kodów rabatowych aby kupić koszulkę w niższej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji