Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Księgarnia Edukacyjna

do 2% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Księgarnia Edukacyjna zajmuje się sprzedażą podręczników, książek dla dzieci, artykułów szkolnych i zabawek edukacyjnych. W ofercie księgarni dostępne są podręczniki dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej oraz podręczniki do nauki języków obcych dla najmłodszych. Znajdziesz tu bajki, książki edukacyjne oraz lektury szkolne. Księgarnia oferuje również pomoce dydaktyczne, akcesoria logopedyczne i sensoryczne oraz zabawki edukacyjne – gry planszowe, zręcznościowe, strategiczne, puzzle i klocki. Znajdziesz tu także niezbędne dal każdego ucznia plecaki, piórniki oraz przybory piśmiennicze i plastyczne. Zaoszczędzisz na zakupach dzięki promocjom i kodom rabatowym.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2% za produkty z wszystkich kategorii

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji