Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Lampy.pl

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Sklep internetowy Lampy.pl oferuje szeroki wybór lamp i oświetlenia. Znajdziesz tu niemal 40 000 produktów marek takich jak Flos, Luce Plan, Schonbek, Fabbian, FontanaArt, AEG, Swarovski, Tecnolumen czy Delta Light. W sklepie dostępne są zarówno lampy do domu, jak i ogrodu. Znajdziesz tu lampy wiszące, żyrandole, kinkiety, lampy stojące, reflektorki, spoty, latarnie ogrodowe i lampy solarne. Odpowiednio dobrane lampy nie tylko zapewnią właściwe oświetlenie, ale również będą ozdobą wnętrza. Sklep Lampy.pl to również bogaty asortyment żarówek i oświetlenia LED. Korzystając z promocji i rabatów kupisz lampy i oświetlenie z okazyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.5% za produkty z wszystkich kategorii

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

70 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji