Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Lendon.pl

do 80 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Lendon.pl oferuje szybkie pożyczki bez zbędnych formalności. W łatwy i wygodny sposób pożyczysz pieniądze prze Internet. Nie musisz stać w kolejkach, wystarczy, że wypełnisz ankietę rejestracyjną i złożysz wniosek online. Nie potrzebujesz żyrantów, ani dodatkowych zaświadczeń. Pożyczki kierowane są do osób w wieku od 21 do 70 lat. Firma oferuje pierwszą pożyczkę do 2500 zł za 0 zł na okres od 5 do 30 dni. Stali klienci Lendon mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na następne pożyczki.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 80 zł za udzielenie pożyczki na min. 500 zł dla nowych klientów

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty pożyczkodawcy. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

90 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji