Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Lerni

do 10 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Lerni to nowoczesna platforma służąca do nauki języków obcych. Znajdziesz tu kursy online, które pomogą Ci opanować angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski. Dzięki miesięcznemu abonamentowi zyskasz dostęp do kursów na różnym poziomie dla wybranego języka, dostęp do aplikacji mobilnej oraz certyfikat potwierdzający kompetencje językowe. Z Lerni możesz uczyć się języka o każdej porze, gdzie tylko chcesz, korzystając z platformy na komputerze lub telefonie. W ofercie kursu znajdziesz filmy edukacyjne z native speakerami, fotolekcje, ćwiczenia praktyczne, naukę gramatyki i słownictwa oraz dyktanda. Dzięki promocjom i kodom rabatowym zaoszczędzisz na kursie językowym.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

10 zł za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji