Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

LustrodlaCiebie.pl

do 5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

LustrodlaCiebie.pl to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży luster. Znajdziesz tu szeroki wybór luster do łazienki, salonu czy przedpokoju w wielu modelach i wzorach. W sklepie dostępne są funkcjonalne lustra w efektownych ozdobnych ramach wykonanych ze szkła, metalu i drewna. Sklep oferuje zarówno tradycyjne lustra, jak i nowoczesne lustra z oświetleniem LED, lustra 3D, z przełącznikiem na ruch ręką, z lusterkiem powiększającym, oświetleniem RBG oraz modułem Bluetooth i głośnikami pozwalającym na odtwarzanie muzyki. Zaoszczędzisz na zakupie lustra korzystając z promocji i kodów rabatowych.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji