Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

mBank ekonto Standard

do 45 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Internetowe konto osobiste w mBanku oferuje postawowe usługi za 0 zł. Ekonto to bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, wypłaty kartą od 100 zł z Planet Cash, BZ WBK i Euronet, przelewy internetowe w złotówkach oraz kartą przy 5 transakcjach w miesiącu. Korzystając z promocji możesz zyskać dodatkową premię za wykonaną transakcję. Z kontem zyskujesz dostęp do aplikacji mobilnej – możliwość płacenia telefonem, Blikiem oraz powiadomienia o przelewach wpływających na konto. Konto założysz w kilku prostych krokach – wystarczy wypełnić wniosek online, podpiszesz umowę dostarczoną kurierem i aktywujesz konto.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 45 zł za założenie konta oraz wykonanie min. 5 transakcji w jednych z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku (bez przelewów wewnętrznych) dla nowych klientów banku

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty banku. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

110 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji