Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

MBR

do 7.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

MBR to niemiecka marka luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych. W sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości kosmetyki dla kobiet i mężczyzn w wieku dojrzałym. Kremy odmładzające MBR zawierają najnowocześniejsze substancje aktywne o właściwościach antyoksydacyjnych i rewitalizujących. Kremy ochronne nawilżają i łagodzą skórę jednocześnie poprawiając jej koloryt. Znajdziesz tu również nawilżające i regenerujące toniki, emulsje, sera, peelingi oraz maski. MBR oferuje także ekskluzywne wody perfumowane. Promocje i rabaty to doskonała okazja aby kupić luksusowe kosmetyki.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

7.5% za produkty z wszystkich kategorii

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji