Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Millennium Konto 360°

do 30 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Bank Millennium oferuje Konto 360° za 0 zł. Nie zapłacisz nic za prowadzenie konta, kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów aktywnie korzystając z konta (przelewając na nie min. 1000 zł miesięcznie i min. raz płacąc kartą lub BLIKIEM). Millennium oferuje również bezpłatne przelewy krajowe w złotówkach, przelewy na e-mail i telefon oraz realizację zleceń stałych i polecenia zapłaty. Dzięki aplikacji mobilnej szybko i łatwo zapłacisz za parking, kupisz bilet autobusowy, zapłacisz telefonem, weźmiesz pożyczkę i wykupisz OC. Możesz również wybrać konto z ubezpieczeniem, które zapewni Ci pomoc domową, medyczną oraz IT.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 30 zł za założenie konta dla nowych klientów 

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty banku. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

110 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji