Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Mustache

do 2.8% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Mustache to sklep oferujący odzież oraz artykuły dekoracyjne niezależnych polskich projektantów. Kupisz tu oryginalne ubrania, buty oraz dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Znajdziesz tu także niespotykaną biżuterię, kosmetyki niszowych marek oraz unikalne zabawki. Sklep oferuje również designerskie meble, dekoracje i akcesoria takie jak obrazy, oświetlenie, zastawa stołowa oraz zegary, które idealnie podkreślą charakter każdego wnętrza. Mustache to starannie wyselekcjonowane produkty o niebanalnym stylu. Znajdziesz tu również gry planszowe, książki, magazyny, kalendarze oraz notesy. Korzystając z promocji i rabatów kupisz wyjątkową odzież i akcesoria dla domu w obniżonej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.8% za produkty z wszystkich kategorii

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Kupony i dodatkowe zniżki

10% rabatu na wszystko! zobacz kupon

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji