Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Myprotein

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Myprotein jest europejskim leaderem w branży odżywkowej. Oferuje wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach. W sklepie internetowym dostępny jest niezwykle szeroki wybór odżywek sportowych. Kupisz tu preparaty dla kulturystów, piłkarzy, rowerzystów, biegaczy, rugbystów oraz bokserów. Wśród asortymentu znajdziesz białka, kreatynę, aminokwasy, węglowodany, witaminy, zdrowe przekąski i słodycze oraz wiele innych suplementów diety wspomagających budowę mięśni, odchudzanie, dodających energii oraz poprawiających samopoczucie. Sklep oferuje również sportową odzież damską i męską oraz akcesoria treningowe. Sprawdź najnowsze rabaty i promocje aby kupić odżywki w okazyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji