Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

NaszeZoo.pl

do 3.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

NaszeZoo.pl to internetowy sklep zoologiczny z bogatym asortymentem produktów dla zwierząt. Znajdziesz tu karmy popularnych producentów w atrakcyjnych cenach. Sklep oferuje wiele artykułów dla psów – budy, kojce, obroże, smycze, szczotki i miski. Kupisz tu także drapaki, kuwety, żwirek oraz kocimiętkę i trawy dla kota. Również właściciele gryzoni znajdą tu klatki, domki, kołowrotki i zabawki dla chomików, świnek morskich, szczurów czy szynszyli. Dla ptaków sklep oferuje klatki, gniazdka, żerdki i pojemniki na kąpiel. W ofercie sklepu dostępne są obroże oraz krople chroniące zwierzęta przed kleszczami i insektami. Sprawdź najnowsze kody rabatowe i promocje aby kupić artykuły dla zwierząt w okazyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

0.5% za produkty z kategorii karmy i żwirki
3.5% za produkty z pozostałych kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 70 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji