Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Nexto.pl

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Nexto.pl to księgarnia internetowa oferująca szeroki wybór książek elektronicznych oraz e-prasy. Znajdziesz tu książki elektroniczne z różnych dziedzin – powieści obyczajowe, fantastykę, kryminały, poradniki, przewodniki, literaturę dla dzieci i młodzieży, książki biznesowe, psychologiczne i prawnicze. Księgarnia oferuje e-czasopisma dla kobiet, wnętrzarskie, psychologiczne, sportowe, popularno-naukowe, ekonomiczne czy polityczne. W księgarni kupisz także najnowsze audiobooki oraz książki papierowe. Nexto.pl ma w swojej ofercie również gry, puzzle, muzykę, filmy oraz zabawki dla dzieci. Promocje i kody rabatowe to świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupie książek.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji