Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Nju Mobile

do 55.3 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Nju Mobile to telefonia komórkowa działająca w sieci Orange. Oferuje różne opcje abonamentowe, za które w zależności od potrzeb zapłacisz od 9 do 39 zł miesięcznie. Wybierając abonament w Nju Mobile zyskasz darmowe rozmowy, wiadomości sms i mms oraz Internet. Im dłużej będziesz korzystać z usługi, tym dostaniesz więcej bezpłatnych GB. Możesz zaoszczędzić na rachunku za telefon kupując lub przenosząc do Nju Mobile dwa numery – Twój i bliskiej osoby. W ramach oferty dla dwojga otrzymasz rozmowy, sms-y i mms-y bez limitu oraz od 10 do 30 GB Internetu.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

55.3 zł za abonament

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

125 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji