Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

NN Investment Partners

do 62.5 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

NN Investment Partners to towarzystwo ubezpieczeniowe, które oferuje fundusze inwestycyjne oraz konta emerytalne w ramach III filaru. Możesz oszczędzać środki na indywidualnym Koncie Emerytalnym (IKE) bądź Indywidualnym Koncie Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE). Z IKE możesz wypłacić środki w wieku 60 lat bez konsekwencji, możliwa jest także wcześniejsza częściowa lub całościowa wypłata środków. Z IKZE możesz wypłacić środki w wieku 65 lat bez konsekwencji , możliwa jest także wcześniejsza całościowa wypłata środków. W obu przypadkach nie zapłacisz podatku Belki przy wypłacie środków.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 62.5 zł za założenie konta oraz wpłatę minimum 50 zł w przypadku Indywidualnego Konta Emerytalnego (IKE) i Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) lub 200 zł w przypadku Funduszy Inwestycyjnych

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty firmy ubezpieczeniowej. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji