Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

NordicSklep.pl

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

NordicSklep.pl to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży sprzętu, odzieży i akcesoriów do nordic walkingu, trekkingu oraz narciarstwa. Sklep został założony przez Aleksandra Wilanowskiego – pioniera nordic walkingu w Polsce. Oferuje wysokiej jakości produkty uznanych marek, takich jak Leki, Longi, Exel, KV+, Fizan, Swix, Gabel, Blizzard, Tecnica. W sklepie dostępna jest specjalistyczna odzież oraz obuwie sportowe i turystyczne. Znajdziesz tu również szeroki wybór modeli kijków oraz części i akcesoriów do nordic walkingu. Sklep oferuje także sprzęt do trekkingu i narciarstwa oraz plecaki, torby oraz akcesoria turystyczne i campingowe. Zaoszczędzisz na zakupie sprzętu korzystając z promocji i kodów rabatowych.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji