Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Oobrazy.pl

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Oobrazy.pl to sklep internetowy z obrazami drukowanymi na płótnie, fototapetami i dekoracjami ściennymi. Dzięki obrazom ozdobisz ścianę salonu, kuchni, sypialni lub pokoju dziecięcego. Znajdziesz tu drukowane na płótnie obrazy jedno oraz wieloelementowe oraz obrazy z zegarem. W ofercie dostępnych jest wiele wymiarów oraz wzorów – cytaty, motywy kwiatowe, malownicze pejzaże, znane miasta, mapy i abstrakcje. Znajdziesz tu również szeroki wybór fototapet, naklejek na ściany, oklein na meble oraz fotorolet. Sklep oferuje także magnetyczne tablice motywacyjne dla dzieci. Promocje i kody rabatowe to świetna okazja aby kupić obrazy i dekoracje w atrakcyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji