Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

OSOVSKI

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

OSOVSKI to polska marka zajmująca się tworzeniem eleganckich koszul męskich i damskich. Koszule wyróżniają się wysoką jakością, ponadczasowym stylem oraz dbałością o detale. Marka OSOVSKI to połączenie klasycznych fasonów z wzorami inspirowanymi światowymi trendami modowymi. Starannie zaprojektowane i skrojone koszule szyte są wysokogatunkowej bawełny. W sklepie internetowym znajdziesz zarówno koszule casulalowe, jak i wizytowe koszule odpowiednie do garnituru. Panom o smukłej sylwetce dedykowane są idealnie dopasowujące się do ciała koszule slim. Koszule dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach oraz przedziałach cenowych. Korzystając z promocji i kodów rabatowych oszczędzisz podczas zakupu koszuli.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.5% za produkty z wszystkich kategorii

Śreni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

40 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji