Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Ozoneo.pl

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Ozoneo.pl to sklep specjalizujący się w sprzedaży produktów oczyszczających powietrze i wodę. Oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, chcących poprawić jakość ich otoczenia oraz dla hoteli, restauracji, salonów kosmetycznych, ośrodków SPA, sanatoriów, gospodarstw rolnych i zakładów przemysłowych. W sklepie znajdziesz generatory ozonu oczyszczające powietrze i neutralizujące nieprzyjemne zapachy poprzez usuwanie bakterii, pleśni oraz grzybów. Kupisz tu również jonizatory powietrza i wody oczyszczające powietrze z kurzu, roztoczy i pyłków roślinnych oraz zmniejszające szkodliwe promieniowanie komputerów i urządzeń elektronicznych. W sklepie dostępne są również generatory aktywnego wodoru, aerozoli solankowych, mgły oraz nawilżacze powietrza. Promocje i kody rabatowe to świetny sposób aby zaoszczędzić na zakupach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji