Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Paskarz

do 2% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Paskarz to księgarnia internetowa specjalizująca się w sprzedaży książek o tematyce historycznej. Znajdziesz tu szeroki wybór nowości wydawniczych oraz popularnych bestsellerów. W ofercie dostępna jest najciekawsza literatura faktu, biografie oraz powieści historyczne. Znajdziesz tu książki o narodowych bohaterach i najważniejszych oraz tych mniej znanych wydarzeniach historycznych. Księgarnia oferuje również literaturę biznesową, popularnonaukową, dla dzieci i młodzieży, książki kulinarne, poradniki, komiksy oraz gry planszowe. Znajdziesz tu prace popularnych polskich i zagranicznych autorów takich jak Kamil Janicki i Norman Davies. Promocje i kody rabatowe ucieszą wszystkich miłośników literatury i historii.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji