Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

PizzaPortal

do 0.8% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

PizzaPortal to serwis służący do zamawiania jedzenia przez Internet. To idealne rozwiązanie jeśli chcesz zjeść coś smacznego, ale nie masz czasu lub ochoty na wyjście do restauracji. Dzięki PizzaPortal zamówisz swoje ulubione jedzenie z dostawą do domu lub biura. Niezależnie czy masz ochotę na pizzę, sushi lub domowy obiad znajdziesz tu wiele pysznych propozycji, dania kuchni polskiej, włoskiej, hiszpańskiej, czy indyjskiej. Wśród miejsc, gdzie możesz zamówić jedzenie dostępnych jest wiele popularnych sieci, między innymi  KFC, Pizza Hut, Da Grasso, Burger King, czy Sphinx. Znajdziesz tu również lokalne restauracje i bary w dowolnym mieście na terenie całej Polski. Zamawiając z PizzaPortal oszczędzisz czas oraz pieniądze korzystając z rabatów oraz promocji.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

1.25 zł za zamówienie złożone przez nowego użytkownika portalu
0.8% za kolejne zamówienie

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji