Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Proama

do 3.6% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Proama oferuje nawet 70% zniżki na OC/AC za bezszkodową jazdę. Proama to kompleksowe ubezpieczenia samochodowe. Kupując OC zyskujesz osobistego doradcę, który służy pomocą w tracie wyboru, zakupu i trwania ubezpieczenia, zieloną kartę w ramach pakietu oraz assistance wypadkowy działający 24 na dobę w cenie pakietu oraz nielimitowany dostęp do telefonicznego serwisu z informacjami. Polisę możesz zamówić przez Internet oszczędzając czas– zostanie ona wysłana e-mailem lub pocztą.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 3.6% za wykupienie polisy OC i AC
do 3.2% za wykupienie polisy OC

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty firmy ubezpieczeniowej. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji