Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Provident

do 125 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Provident oferuje szybkie i wygodne pożyczki krótkoterminowe na wszystkie nagłe wydatki. Pożyczkę możesz łatwo wziąć przez Internet, nawet nie wychodząc z domu. Wystarczy, że wypełnisz wniosek online, a po otrzymaniu i zatwierdzeniu przygotowanej oferty pieniądze zostaną przelane na Twoje konto. Dzięki Pożyczce Samoobsługowej możesz pożyczyć od 300 do 1500 zł, które spłacisz w 3 do 36 miesięcy. Spłacając pożyczkę w miesiąc nie poniesiesz żadnych kosztów. Możesz również wybrać Pożyczkę Dopasowaną specjalnie dobraną do Twoich potrzeb, na przykład pożyczkę z miesięczną lub tygodniową ratą. Provident oferuje również pożyczki dla firm.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 125 zł za udzieloną pożyczkę Samoobsługową dla nowych klientów
do 40 zł za udzieloną pożyczkę Dopasowaną dla nowych klientów

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty pożyczkodawcy. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

100 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji